banner

Služby

Opravy karosérií bez lakování

Metoda oprav karosérií bez poškození laku (známá také jako Paintless Dent Repair nebo Smart Fix®) představuje unikátní alternativu k tradičním technologiím.

Metoda PDR je celosvětově vyhledávána jednak pojišťovnami, automobilovými výrobci, autoservisy tak jednotlivými zákazníky.

Přednosti:

  • úspornost - ve srovnání s běžnými metodami ušetříte až 50% 
  • rychlost -  úspora času (zkrácení opravy ze dnů na hodiny),lze pracovat i na počkání
  • mobilita - pracujeme u nás v dílně, ale také ve spolupráci se servisy v místě likvidace škod
  • flexibilita - online systém umožňuje koordinaci prací v postižených oblastech a tím snížení dopravních nákladů a současně rychlou reakci na vzniklé škody
  • kvalita - odpadá nutnost výměny dílů,kytování a následné lakování
  • estetický výsledek - odstín vašeho vozidla zůstává stejný
  • ekologie - 100% ekologická technologie

Informace o technologii nalznete v kategorii: Technologie oprav a promáčklin bez lakování

Vyrovnání důlků a promáčklin

Metoda opravy karosérie bez poškození laku je nejvhodnější při menších defektech, ale uplatňuje se také jako přípravná metoda při větším poškození. Vzhledem k její cenové výhodnosti, estetické kvalitě výsledků a rychlosti by tedy měla být Vaší první volbou před metodami vyžadujícími lakování karosérií.

Více informací naleznete v kategorii: Vyrovnání důlků a promáčklin

Opravy karoserií po krupobití

Krupobití dokáže motoristům přidělat mnoho starostí. Kapota auta se během chvilky poškodí desítkami nebo i stovkami malých důlků, z nichž většina je vidět na první pohled a další při nasvícení ze správného úhlu. Vůz poškozený kroupami nejenže hezky nevypadá, ale také se tím automaticky snižuje i jeho hodnota. Pokud by se přistoupilo k lakování, vzniká problém se sladěním barvy staršího a novějšího laku. Právě v těchto případech využíváme k opravě vozu metodu PDR

Více informací naleznete v kategorii: Opravy karoserií po kroupách

Opravy motocyklových nádrží

Víme, že motorkáři jsou velmi pyšní na své dvoukolé miláčky a pokud to jde, rádi pomůžeme. Metodu vyrovnávání karosérií bez lakování lze samozřejmě využít také na nádrže motocyklů a plechové blatníky.

Více informací naleznete v kategorii: Oprava motocyklových nádrží

Lakování karoserií

Kromě vyrovnávání důlků a promáčklin metodou bez lakování samozřejmě zajišťujeme také běžné lakýrnické práce nebo i výměnu více poškozených dílů. Naším cílem je poskytovat kompletní služby šité na míru každému zákazníkovi.

Leštění karoserií

Pokud Vaše auto ztratilo lesk vlivem počasí nebo častým mytím v myčce, doporučujeme provést celkovou renovaci autolaku a profesionální leštění. V případě, že plánujete prodej Vašeho auta, může renovace laku a odstranění důlků podstatně zvýšit jeho prodejní hodnotu.

Více informací naleznete v kategorii: Leštění karoserií

Opravy hromadných škod

Mezi hlavní činnost společnosti Karosar.ct patří likvidace hromadných škod. Tamější autoservisy zpravidla nemívají personální kapacitu na náš typ služeb, zejména po zasažení oblasti krupobitím, kdy nastává náhlý příliv zakázek. Můžete využít náš mobilní tým, který Vám zajistí opravu bez nutnosti převozu vozidel.

Více informací naleznete v kategorii: Opravy hromadných škod

Vyřízení pojistné události s pojišťovnou za Vás

Naše firma za Vás vyřídí veškeré náležitosti týkající se pojistné události. Po dodání potřebných dokumentů od Vás veškerou komunikaci s pojišťovnou zařizujeme my. Nemusíte chodit na pojišťovnu, nemusíte zdlouhavě čekat na vyřízení a proplacení škody. My poškozený vůz opravíme a následně vše s pojišťovnou zařídíme.

Více informací naleznete v kategorii: Vyřízení pojistné události


zpět nahoru

Zasílání aktualit

podmínky užití