Opravy promáčklin bez lakování metodou PDROpravy karoserií bez poškození laku provádíme dle druhu deformace pomocí dvou technik - vymačkáváním a tahovou technikou. Drobné defekty řešíme na počkání před zákazníkem. Opravou u nás ušetříte čas i peníze a především ponecháte Vašemu vozu původní vzhled. Vyhnete se problémům s chybně namíchaným odstínem laku, odlišnou velikostí zrna u metalických laků a dalších nedostatků vzniklých při standardní opravě. Lak zůstává nepoškozen, místo škody není vidět a vozidlo tak neztrácí na hodnotě.


Opravy důlků a promáčklin bez poškození laku

Důlky a promáčkliny vznikají nejčastěji při neopatrném parkování, otevírání dveří na parkovištích nebo vandalismu. Metodou Paintless Dent Repair (PDR), tedy opravy bez poškození laku, lze opravovat poškození různých velikostí a tvarů promáčklin. Podmínkou 100% úspěšné opravy je, aby promáčklina nebyla natolik ostrá, že by v místě byl přetažený materiál a promáčklina tudíž nešla vrátit do původního stavu.


OBJEDNAT OPRAVU KAROSERIE

Výhody naší metody oprav karoserií

  • většinou provádíme opravy na počkání
  • u menších oprav je úspora až 50% v porovnání s lakováním
  • finanční náročnost u rozsáhlejších oprav je srovnatelná s běžnou opravou, ale eliminuje nutnost výměny dílu
  • nesrovnatelná rychlost opravy
  • zachování původního laku
  • odpadají problémy různých odstínů laku
  • vozidlo si zachová vyšší hodnotu než při výměně dílů

Oprava karoserie metodou PDR efektivně a rychle

Demontáž a příprava


Pokud je třeba, naši technici odstrojí část vozidla k opravě

Oprava bez poškození laku


PDR a rovnání karoserie za studena bez nutnosti lakování dílu

Rozleštění nebo lakování


V případě odřenin laku nabízíme rozleštění nebo lakování dílu

Vyřízení pojistné události


Jsme smluvní opravci 10 pojišťoven. Pojistnou událost vyřídíme za Vás.

PDR technika při nepoškozeném laku

Technika vymačkávání

Při metodě vymačkávání servisní technik pracuje na zadní – interiérové - straně plechu. Důlky nebo jiné deformace se šetrně vymačkávají zpět pomocí speciálního nářadí z kvalitní oceli. Různě tvarované nástroje umožní snadný přístup i k těžce dostupnému místu. V průběhu vymačkávání deformace používá technik speciální odrazové proužky a sleduje, co se děje na pohledové straně plechu. Metoda je přesná, šetrná a rychlá.

Tahová technika pomocí lepidla

Tahová technika je využívána vždy, když servisní technik nemá k poškozenému místu přístup z vnitřní strany (např. nadveřní rámy). Na poškozené místo nalepí z vnější strany speciální čepy a tahem pomocí reverzního kladiva deformaci vyrovná. Případné vyvýšeniny jsou na závěr ještě odstraněny přesně cíleným poklepáváním teflonovým kolíčkem.

PDR technologie při poškození laku

Díl má poškozený nebo prasklý lak

Pokud je již lak poškozen nebo poškození je takového rozsahu, že oprava bez porušení laku není možná, nabízíme kvalitní srovnání poškozených míst (přípravu pod lakování) tak, aby na dílu bylo použito minimum kytu. Každé poškození samozřejmě posuzujeme individuálně. Dají se opravit i prokoplé dveře nebo auta promáčklá pádem sněhu ze střechy, kde bývají poškozené celé díly.

Lakování karoserií

Kromě vyrovnávání důlků a promáčklin metodou bez lakování samozřejmě zajišťujeme běžné lakýrnické práce i výměnu více poškozených dílů. Naším cílem je poskytovat kompletní služby šité na míru každému zákazníkovi.

Ukázka opravy parkovacího defektu metodou PDR