Opravy karoserie po kroupách metodou PDRPoničily Vám kroupy karoserii? Nezoufejte! Pomůžeme Vám.

Karoserie po opravě metodou PDR bude vypadat jako před krupobitím.

Oprava promáčklin karoserie bez lakování (PDR) je profesionální metoda se špičkovými výsledky a dlouhou tradicí. Na opravy karoserií metodou PDR se specializujeme mnoho let a opravili jsme již tisíce vozů. Jsme smluvním partnerem 10 pojišťoven a pojistnou událost rádi vyřešíme za Vás. Opravu karoserie Vašeho vozu jsme schopni zajistit rychle a spolehlivě po celé republice díky široké síti servisních PDR partnerů.

VÍCE O METODĚ PDR

Jak mám postupovat?

ikonset_01
1

Kontaktujte nás a objednejte si termín

Zavolejte nám na 774 847 303 nebo 602 590 909. Dohodneme si předběžný termín a místo opravy, kde dáme vše do pořádku. Máme servisní partnery po celé republice.

OBJEDNAT OPRAVU
ikonset_02
2

Nahlaste škodu pojišťovně

Telefonicky, online nebo osobně na pobočce Vaší pojišťovny nahlaste škodu. Budete potřebovat číslo pojistné smlouvy, malý technický průkaz, dobu a místo vzniku škody. U pojišťovny si ověříte i výši Vaší spoluúčasti. Po nahlášení škody získáte číslo škodní události.
ikonset_03
3

Zdokumentujeme škodu

Ve smluvený den přijeďte do servisu s Vaším vozem. Před samotnou opravou je nezbytné zdokumentovat rozsah škody pro pojišťovnu. Karosář.cz s.r.o. jako jediný v České republice u 7 pojišťoven plní roli mobilního technika, takže není nutné čekat na technika pojišťovny, ale prohlídku a zdokumentování škody provedeme pro Vás na místě opravy. Ušetříme Váš drahocenný čas!
ikonset_04
4

Odjíždíte s opraveným vozem

Oprava škod po kroupách metodou PDR trvá zpravidla 1–2 dny. Čas opravy se může prodloužit v případě nutnosti výměny dílů na vozidle nebo potřeby lakování. I v tomto případě oprava netrvá déle většinou nepřesáhne jeden týden. Administrativu s vyřízením pojistné události na základě plné moci rádi vyřídíme za Vás takže Vy odjíždíte bez starostí s opraveným vozem!
parallax background

7x mobilní technik Karosář.cz

Jako jediní v ČR plníme roli mobilního technika u sedmi smluvních pojišťoven. Není nutné čekat na technika pojišťovny, který provádí prohlídku a zdokumentování škody, vše pro Vás zajistí tým Karosář.cz s.r.o.

Výsledkem je velké urychlení celého procesu opravy v kalamitním stavu.

Metoda Paintless Dent Repair (PDR)


Metoda Paintless Dent Repair (PDR) – oprava promáčklin bez lakování – se datuje zpětně až do 40. let 20. století, kdy ji dělníci automobilového závodu Mercedes Benz začali používat pro opravu drobných promáčklin při sestavování aut.

Až do 80. let, kdy ve Spojených státech nastal boom používání této metody, byla dobře střeženým tajemstvím. Metoda vyžaduje hlavně zručnosti a hodně cviku a zkušeností. Používají se při ní speciální nástroje a řadí se mezi autoklempířské a karosářské opravy.

Co je to metoda PDR? Je spolehlivá a kvalitní?


ikonset_rychla_oprava

PDR je rychlá oprava karoserie bez poškození laku

ikonset_levna_oprava

PDR je levnější než klasická oprava

ikonset_vyzadovano_pojistovnou

PDR je preferována pojišťovnami

ikonset_ekologicka_oprava

PDR je ekologická metoda opravy

Důkladná prohlídka před opravou je jedním z rozhodujících faktorů při likvidaci škody

běžné světlo zobrazí často jen minimum deformací

SONY DSCSONY DSC
SONY DSCSONY DSC